ANASAYFA
Güncel Duyurular:
20.10.2014 - SEMİNER: İstihdamda Kadına Yönelik Ayrımcılık ve CEDAW Semineri - 25 Ekim 2014 Cumartesi Yer:Bursa Barosu BAOB Hizmet Birimi Bursa Akademik Odalar Birliği Yerleşkesi 13.10.2014 - Osmangazi Kaymakamlığı Toplum Sağlık Merkezi'nin 4207 sayılı Kanun Hükümlerinin uygulanması hakkındaki yazısı. 13.10.2014 - Bursa Adliyesi Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığının Ceza Mahkemeleri, Hukuk Mahkemeleri ve Tercüman Bilirkişi Listesi oluşturması hakkında.
Arama :

Bursa Barosu Yaz Spor Şenliği, 18 Temmuz 2010 Pazar günü Botanik Park Otantik Otel Tesislerinde verilen brunchın ardından yapılan ödül töreniyle sona erdi. (19.07.2010)


Bu Haberi

Bu Haberi

Tweetle


Bu Haberi

Futbol, basketbol, masa tenisi, kort tenisi, bowling ve atletizm dallarında bu yıl ilk kez düzenlenen; Baro Genel Sekreterimiz Avukat Önder Asa, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Avukat Atila Atik ve Avukat Nurhayat Altaca ile Baromuz üyesi meslektaşlarımız Avukat Mahir Korkmaz, Avukat İrfan Tuncel, Avukat Gülcihan Mutlu Yetim ve Stajyer Avukat Yıldırım Hacıoğlu’nun katkıları ve değişik spor dallarında 113 meslektaşımızın katılımıyla 10-18 Temmuz 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilen Bursa Barosu Yaz Spor Şenliği, 18 Temmuz 2010 Pazar günü Botanik Park Otantik Otel Tesislerinde verilen brunchın ardından yapılan ödül töreniyle sona erdi. Brunchdan Görüntüler...

Ödül töreninde, müsabakalarda dereceye giren meslektaşlarımıza ve takımlara kupaları Baro Başkanımız Zeki Kahraman; takım oyuncularının plaketleri ise organizasyon komitesi üyelerince verilirken, Bursa Barosu Spor Şenliği’ne katılan tüm meslektaşlarımıza anı olarak yaptırılan tişört ve madalyonlar hediye edildi. Ödül Töreninden Görüntüler...

Bursa Barosu Spor Şenliği organizasyon komitesinde yer alarak katkı sunan meslektaşlarımıza, şenlik kapsamında 10-11 temmuz 2010 tarihlerinde gerçekleştirilen futbol, basketbol ve masa tenisi turnuvalarında Özel Çakır İlköğretim Okulu Spor Tesislerini Baromuzun kullanımına açarak sponsorluğumuzu üstlenen Sayın H.Cem Çakır’a, basketbol maçlarının hakemliğini üstlenen Deniz Yıldırım’a teşekkür ediyoruz.

 

FUTBOL ( Turnuvadan Görüntüler)
Turnuva organizasyon sorumlusu : Avukat Mahir Korkmaz
Tarih : 10-11 Temmuz 2010
Yer : Özel Çakır İlköğretim Okulu Spor Tesisleri

Turnuva Birincisi
BAROCELONA
Takım Oyuncuları
Cihat Yıldırım
Kenan Şan
Eser Kumtaş
Melik Kaya
Işık Gücü
Ali Osman Ali Osman
Adil Öztürk
Engin Kara
     
Turnuva İkincisi
ARES
Takım Oyuncuları
Ercan Sümer
Özcan Çoraklı
Adem Baştürk
Mehmet Çetin
Fatih Açıl
Murat Davarcı
Bekir Yağdoğan
     
Turnuva Üçüncüsü
GÖLGEDEKİLER
Takım Oyuncuları
Şenol Malkoçoğlu
Basri Hasret
Deniz Yeyin
Yavuz Arıcıoğlu
Tufan Yılmaz
Halil İbrahim Özgeriş
Muhammet Raşit Şirikçi
Özkan Kavak

BASKETBOL ( Turnuvadan Görüntüler)
Turnuva organizasyon sorumlusu : Avukat İrfan Tuncel
Tarih : 10-11 Temmuz 2010
Yer : Özel Çakır İlköğretim Okulu Spor Tesisleri

Turnuva Birincisi Brocelona Takım Oyuncuları
    Hakan Dilek
Erol İyisoy
Fatih Açıl
Onur Seyrek
Özkan Özdemir
     
Turnuva İkincisi Wasabi Takım Oyuncuları
    Özgen Karadayı
Melih Çelik
Hakan Gündoğdu
     
Turnuva Üçüncüsü Dream Team Takım Oyuncuları
    Çağatay Toroslu
Yener Poroy
Mehmet Tevfik Kanmaz
Serhat Yıldırım
Ali Furkan Alaysa

KORT TENİSİ ( Turnuvadan Görüntüler)
Turnuva organizasyon sorumlusu : Avukat Gülcihan Mutlu Yetim
Tarih : 14-15-16-17 Temmuz 2010
Yer : DSİ Setbaşı Tenis Kortları

Bayanlar Kategorisi
  Turnuva Birincisi Gülcihan Mutlu Yetim
  Turnuva İkincisi Gülşah Karaduman
 
Erkekler Kategorisi
  Turnuva Birincisi Erkan Kemer
  Turnuva İkincisi Zeki Altun

MASA TENİSİ ( Turnuvadan Görüntüler)
Turnuva organizasyon sorumlusu : Avukat Mahir Korkmaz
Tarih : 11 Temmuz 2010
Yer : Özel Çakır İlköğretim Okulu Spor Tesisleri

Turnuva Birincisi Serhat Yıldırım
Turnuva İkincisi Halil İbrahim Özçaycı
Turnuva Üçüncüsü İzzet Ağlan

BOWLİNG ( Turnuvadan Görüntüler)
Turnuva organizasyon sorumlusu : Stajyer Avukat Yıldırım Hacıoğlu
Tarih : 14 Temmuz 2010
Yer : AS Merkez Rainbow Bovling Tesisleri

Turnuva Birincisi Çetin Üçdal
Turnuva İkincisi Ahmet Coşkun
Turnuva Üçüncüsü Özkan Özdemir

3000 METRE KOŞUSU ( Turnuvadan Görüntüler)
Turnuva organizasyon sorumlusu : Avukat Önder Asa, Bursa Barosu Genel Sekreteri
Avukat Nurhayat Altaca, Bursa Barosu Yön.Krl.Üyesi
Yer : Botanik Park

Bayanlar Kategorisi
  Turnuva Birincisi Nurhayat Altaca
  Turnuva İkincisi  
  Turnuva Üçüncüsü  
 
Erkekler Kategorisi
  Turnuva Birincisi Işık Gücü
  Turnuva İkincisi Umut Akyüz
  Turnuva Üçüncüsü Güner Aklan

 

Bu Haberi

 

 SIK KULLANILANLAR



Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi Adalet Sarayı G-Blok / BURSA Tel 0.224.251 66 06 - 0.224.272 11 94 Faks 0.224 251 62 49