AVUKAT GİRİŞİ

İş Hukuku Günleri'nde iki hakimden önemli bilgiler

Bursa Barosu İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Komisyonu'nca düzenlenen “İş Hukuku Günleri” sona erdi. BAOB Hizmet Birimi'ndeki Av. Özgür Aksoy Konferans Salonu'nda cumartesi günü başlayan seminer, bugün BAOB ortak salonda gerçekleştirildi.

Bursa Barosu Başkanı Av. Gürkan Altun'un da izlediği seminerin ikinci gün konukları ise Bursa 10. İş Mahkemesi Hakimi Cemil Tükenmez ve Bursa Bölge Adliye Mahkemesi 3. Hukuk Dairesi Başkanı Hakim Yahya Coşgunoğlu oldu.

Hakim Tükenmez, “Yerel mahkeme gözüyle iş yargılaması”, Hakim Coşgunoğlu ise “Bursa Bölge Adliye Mahkemesi 3. Hukuk Dairesi'nin iş uyuşmazlıklarına ilişkin güncel kararları” hakkında konuştu. Konuşmacılar, katılımcıların sorularını da yanıtladılar.

Seminerin ilk gününde Bursa Barosu İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Komisyonu Başkanı Av. İsmail İşel ve Av. Halil Ağırgöl, katılımcı avukatlar ve stajyer avukatları bilgilendirmişti.

İş Hukuku Günleri'nin sonunda Bursa Barosu Saymanı Av. Aslı Evke Yetkin, Av. Halil Ağırgöl'e, Yönetim Kurulu Üyesi Av. Gonca Gülçin, Av. İsmail İşel'e, Komisyon Başkanı İşel Hakim Cemil Tükenmez'e, Bursa Barosu Başkanı Av. Gürkan Altun da Hakim Hakim Yahya Coşgunoğlu'na plaket verdi.

İlgili Fotoğraflar