AVUKAT GİRİŞİ

BURSA BAROSU 2018-2019 DÖNEMİ STAJ EĞİTİM PROGRAMI
EĞİTİM YERİ : Baro Evi
Hocaalizade Mah. Konakardı Sk. No:1 Heykel / Bursa
Tel: 223 28 23

A GRUBU

STAJYERLER

 

SIRA

SİCİL NO

ADI

SOYADI

1

3554

VEYSEL

ARSLAN

2

3556

YEMEN

BAYRAK

3

3561

GÖZDE

GÖKMENOĞLU

4

3563

ALİ ALTAY

ULUTAŞ

5

3565

MEHMET FATİH

ERATA

6

3567

YUNUS

KALAYCI

7

3571

DERYA

GÜRBÜZ

8

3578

SEVDA

KARAOĞLAN

9

3579

HAYRİ

BEKERECİ

10

3581

FARUK

YAVUZ

11

3582

MELİKE

KARAİL

12

3583

BURAK

TAŞTEKİN

13

3584

CAN

DORU

14

3586

SELVA

ŞAHİN

15

3594

MUHAMMED FATİH

GELMEZ

16

3595

MUHAMMED HAYDAR

KARAKOÇ

17

3596

MERVE

ŞAHİN

18

3598

HATİCE

ERDOĞAN

19

3599

HALİL İBRAHİM

BABAN

20

3601

FATİH

KALENDER

21

3604

EDA

ALTUN

22

3606

ARİF

AKBİLMEZ

23

3607

EBRAR

KAVAN

24

3608

BÜŞRA

HALİLOĞLU

25

3610

AYDANUR

SARIOĞLU

26

3613

YİĞİTHAN

ŞİPKA

27

3615

TUĞÇE

TOPUZ

28

3616

ZEYNEP SÜMEYRA

NALDEMİR

29

3617

SEMİH

ALTIN

30

3618

MURAT

CEBİR

31

3626

MEHMET SERTAÇ

YERKAYA

32

3628

KÜBRANUR

ÇELİK

33

3630

ESRA ÖZLEM

KANDEMİR

34

3632

BÜŞRA

ERSU

35

3636

DAMLA

CAN

36

3637

DAĞHAN

EKİNCİ

37

3640

PELİN

SAYGILI

38

3641

YASEMİN

GENÇYİĞİT

39

3644

YUNUS EMRE

UŞEN

40

3649

OLCAY

UZUNER

41

3655

GİZEM

DÖRTTER

42

3658

ERTAN

SAYGILI

43

3659

GÜLESER

AYDIN

44

3661

EMRE

ASLANKILIÇ

45

3662

EMRAH

UZUN

46

3663

EBUBEKİR

RENK

47

3665

DENİZ

GÜMÜŞOĞLU

48

3673

ALİ

YILDIZ

49

3674

BETÜL

ÖZKAN

50

3677

İLKNUR

DALKILIÇ

51

3681

FURKAN

YENİGÜN

52

3685

EMRE

TAŞCI

53

3690

SERPİL

ARGIN

54

3691

DAMLA

YILMAZ

55

3698

BERNA

EMRE

56

3707

SERVET BÜŞRA

ÖZBALCI

57

3709

EREN BAŞAR

ÇETİN

58

3712

OSMAN

SEFER

59

3713

KENAN

GÜMÜŞ

60

3714

İREM

SAĞIR

61

3715

BEGÜM

TOPÇU

62

3724

EMİNE GAMZE

TÜRKMEN

63

3731

OYA NİLAY

DURMAZ

64

3733

ASLINAZ

BAŞOĞLU

65

3745

ALİ ERDEM

TEKER

66

3767

MUSTAFA EMRE

BİR

67

3777

EDA

CAN

68

3787

SERDAR

KUŞ

69

3795

BESTE CANSU

SONAT

70

3796

AYBÜKE MİRAÇ

ŞİŞMAN

71

3808

BURCU

BAYLAN

72

3815

IŞILAY

KAYA

73

3819

İSA

SABAHYILDIZI

74

3823

ALİYE

YILDIZ

75

3830

İBRAHİM BUĞRAHAN

USLU

76

3839

CEMİL

İNANÇ

77

3842

MUHAMMET

MAKİNECİ

78

3843

KAMİLE

BAYRAKTAR

79

3861

BATUHAN

BATTAL

80

3863

BERKAY

TURHAN

81

3871

SUAT

KÖKER

82

3876

UĞUR

DELİBAŞ

83

3883

NEŞE

DİKMEN

84

3890

BÜŞRA

KURT

85

3911

SELİN

TÜRKCAN

86

3912

ÖMER

DUMAN

87

3915

HASAN

ALACAN

88

3917

GİZEM

KILIÇ ÖZTÜRK

89

3921

ABDULKADIR

GÜNDÜZ

90

3922

SONGÜL

HAMARAT

91

3930

ONUR

ÖMÜR

92

3945

BÜŞRA

AĞGÖN

93

3946

CEM

ATLI

94

3947

ÖMER

GÜNHA

 

 

DERS PROGRAMI

 

TARİH SAAT KONU OKUTMAN

28 Ocak 2019 Pazartesi

15:00-15:50

Staj ve Mesleğe Kabul (Staja kabul şartları)

Av. Zeki KAHRAMAN

28 Ocak 2019 Pazartesi
16:00-16:50
Staj ve Mesleğe Kabul (Stajyerin hak ve yükümlülükleri)
Av. Zeki KAHRAMAN
28 Ocak 2019 Pazartesi
17:00-17:50
Adli Yardım Servisi ve İşleyişi
Av. Aynur ÇİĞDEM ÜNEL
04 Şubat 2019 Pazartesi
15:00-15:50
Meslektaşlarla İlişkiler
Av. Ali ARABACI
04 Şubat 2019 Pazartesi
16:00-16:50
Kurumlarla İlişkiler
Av. Ali ARABACI
04 Şubat 2019 Pazartesi
17:00-17:50
Avukatlık Sözleşmeleri (Avukatlık ücreti)
Av. Atila ATİK
11 Şubat 2019 Pazartesi
15:00-15:50
Avukatın Hak ve Yükümlülükleri (İşi reddetme, dosya inceleme, duruşmayı terk etme, çekilme)
Av. Şerafettin İRMİŞ
11 Şubat 2019 Pazartesi
16:00-16:50
Avukatın Hak ve Yükümlülükleri (Reklam yasağı ve özen yükümlülüğü)
Av. Şerafettin İRMİŞ
11 Şubat 2019 Pazartesi
17:00-17:50
CMK Servisi ve İşleyişi
Av. Seda SÜMER
18 Şubat 2019 Pazartesi
15:00-15:50
Avukatlık Meslek Kuralları
Av. Volkan YURTTAŞ
18 Şubat 2019 Pazartesi
16:00-16:50
Avukatlık Meslek Kuralları
Av. Volkan YURTTAŞ
18 Şubat 2019 Pazartesi
17:00-17:50
Avukatlık Meslek Kuralları
Av. Volkan YURTTAŞ
25 Şubat 2019 Pazartesi
15:00-15:50
Diksiyon
Av. İzzet BOĞA
25 Şubat 2019 Pazartesi
16:00-16:50
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği
Av.Özlem GÜRGEN ELDEM
25 Şubat 2019 Pazartesi
17:00-17:50
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği
Av.Özlem GÜRGEN ELDEM
04 Mart 2019 Pazartesi
15:00-15:50
Avukatın Ceza Sorumluluğu (Avukat hakkında soruşturma ve kovuşturma yönetimi)
Av. Mustafa KOÇ
04 Mart 2019 Pazartesi
16:00-16:50
Avukatın Hukuksal Sorumluluğu (İş sahibinin zararı, avukatın kusuru)
Av. Mustafa KOÇ
04 Mart 2019 Pazartesi
17:00-17:50
Avukatın Hukuksal Sorumluluğu (İş bitiminden sonraki sorumluluk)
Av. Mustafa KOÇ
11 Mart 2019 Pazartesi
15:00-15:50
Disiplin Hukuku (Yargılamaya konu eylemler)
Av. Serap AKKUL
11 Mart 2019 Pazartesi
16:00-16:50
Disiplin Hukuku (Disiplin soruşturması ve disiplin kovuşturması)
Av. Serap AKKUL
11 Mart 2019 Pazartesi
17:00-17:50
Disiplin Hukuku (Disiplin cezaları ve itiraz usulü)
Av. Serap AKKUL
18 Mart 2019 Pazartesi
15:00-15:50
Kira ve Tahliye Davaları
Av. İsmail İŞYAPAN
18 Mart 2019 Pazartesi
16:00-16:50
İdare Hukuku
Av. Eralp ATABEK
18 Mart 2019 Pazartesi
17:00-17:50
UYAP Uygulamaları
Av. İrfan KOÇAK
25 Mart 2019 Pazartesi
14:00-15:50
Boşanma Davaları ve Ailenin Korunması Hk. Kanun
Av. Nevin CANBAZ
25 Mart 2019 Pazartesi
16:00-17:50
Mal Rejimleri
Av. Nezaket ALTUN
Av. Zekiye TİRYAKİ
08 Nisan 2019 Pazartesi
14:00-15:50
İş Hukuku
Av. İsmail İŞEL
08 Nisan 2019 Pazartesi
16:00-17:50
İş Hukuku
Av. Göksel ÖZERKAN
15 Nisan 2019 Pazartesi
14:00-15:50
İcra ve İflas Uygulamaları
Av. Nazmi AĞKUŞ
15 Nisan 2019 Pazartesi
16:00-16:50
Tüketici Hukuku
Av. Ali Rıza ATAER
15 Nisan 2019 Pazartesi
17:00-17:50
Marka ve Patent Hukuku
Av. Onur YAVUZ
06 Mayıs 2019 Pazartesi
14:00-14:50
Spor Hukuku
Av. Akan DEMİR
06 Mayıs 2019 Pazartesi
15:00-15:50
Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmeleri
Av. Nezih SÜTÇÜ
06 Mayıs 2019 Pazartesi
16:00-16:50
Kat Mülkiyeti Hukuku
Av. Şerafettin GÖKALP
06 Mayıs 2019 Pazartesi
17:00-17:50
Sigorta Hukuku
Av. Naci EMRE
13 Mayıs 2019 Pazartesi
14:00-14:50
Mali Hukuk (İşyeri açılış bildirimi, defter tutma, serbest meslek ücret makbuzu kesme)
Av. Fikri AKGÜN
13 Mayıs 2019 Pazartesi
15:00-15:50
Mali Hukuk (KDV ve geçici vergi beyannamesi)
Av. Ayça AKGÜN
13 Mayıs 2019 Pazartesi
16:00-16:50
Bilişim Hukuku
Av. Onur ÖZDİKER
13 Mayıs 2019 Pazartesi
17:00-17:50
Ceza Hukuku
Av. Tayfun GÜNDOĞDU
20 Mayıs 2019 Pazartesi
14:00-15:50
Uygulamalı Ceza Usul Hukuku
Av. Murat ÖZDEMİR
20 Mayıs 2019 Pazartesi
16:00-17:50
Uygulamalı Ceza Usul Hukuku
Av. Murat ÖZDEMİR
27 Mayıs 2019 Pazartesi
14:00-14:50
Sağlık Hukuku
Av. Nilgün BERK
27 Mayıs 2019 Pazartesi
15:00-15:50
Sağlık Hukuku
Av. Arda AŞIK
27 Mayıs 2019 Pazartesi
16:00-16:50
Şirketler Hukuku
Av. Şerafettin TİRYAKİ
27 Mayıs 2019 Pazartesi
17:00-17:50
Tahkim Hukuku
Av. Bennar BALKAYA

 

İlgili Dosyalar

A_Grubu.docx18,10 KB